Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 13. dubna 2018
LAHOFER i HANZEL sklízejí, co zaseli: medailovou žeň


Nejlepší kolekce vín, šampióni výstav, zlaté a stříbrné medaile... Naše vína získávala na jaře ocenění na místních i mezinárodních výstavách v tuzemsku, ale bodovala i za hranicemi!Už jen u našich obchodních partnerů, ve vinotékách a podobně je k sehnání suchý Ryzlink rýnský, 2015 v pozdním sběru, který se stal šampionem mezinárodní výstavy Vinařské Litoměřice i Dnů vína v Mostě. Z této výstavy si navíc titul za nejlepší kolekci odváží Vinařství HANZEL (program Dnů vína, kde budou k ochutnání i naše úspěšné vzorky, najdete ZDE).

S našimi růžovými jsme ale bodovali i na soutěži JAROVÍN Rosé, odkud si Svatovavřinečcké Rosé, kabinetní, 2017 z Vinařství LAHOFER odnese zlatou medaili a Zweigeltrebe Rosé, kabinetní 2017 z Vinařství HANZEL stříbro. Obě dvě vína jsou ideálními tipy na nadcházející slunečné dny!

Bodovali jsme i na mezinárodní výstavě ve slovenském Pezinku: zlaté medaile získal polosladký Ryzlink vlašský (šarže 6816) a Ryzlink rýnský (5815), bronz přidal suchý Sauvignon VOC (1116).

K našim úspěšným vínům přidáváme ve Vinařství LAHOFER jednu novinku - sladký Müller Thurgau v pozdním sběru s padesáti gramy zbytkového cukru. Prohlédněte si naše aktuální nabídky vín z Vinařství LAHOFER i Vinařství HANZEL (ke stažení i v příloze tohoto mailu).

Méně příjemnou zprávou je zdražení kartonových odnosek, kde se promítlo zvýšení cen vstupních materiálů. Nové ceny odnosek najdete v přiložených cenících.


Přijďte ochutnat naše nová vína ročníku 2017 do Hotelu LAHOFER

Ve čtvrtek 19. dubna představí Vinařství HANZEL vína na Obrokovce