Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 25. července 2017
Letní NOVINKY z Vinařství LAHOFER a HANZEL

Dohromady šest nových vín najdete v aktuálních cenících Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL. Ve Vinařství LAHOFER asi nejvíce zaujme zcela nový typ výrobku nazvaný LAHOFER červený Sladký. Vycházíme jím vstříc milovníkům sladších červených vín. Vyrobili jsme ho z hroznů odrůdy ANDRÉ s přidáním čistého přírodního hroznového moštu, čímž jsme dosáhli vyššího zbytkového cukru. Přestože se jedná o "červený" vinný nápoj z odrůdy André, můžete ho vyzkoušet již nyní v létě, třeba i mírně podchlazený...  Dejte nám vědět, jak vám LAHOFER červený Sladký chutná, třeba přes náš facebookový profil facebook.com/vinarstvilahofer.


Etiketa pro LAHOFER červený Sladký určená pro tisk.

Kromě této novinky najdete nově v nabídce Vinařství LAHOFER i polosuchou kabinetní Müllerku či suchý Ryzlink vlašský v pozdním sběru.

Z produkce Vinařství HANZEL můžete nově ochutnat polosuché Rulandské šedé, 2016 v pozdním sběru či méně častý Blauburger v pozdním sběru z viniční trati Volné pole. Krátkou dobu máme v nabídce zařazený i málo vídaný sladký Rotgipfler v lahvi 0,375ml v plastové krabičce s naším vlastním originálním designem. Růžové a...


...steakové dny v Hotelu LAHOFER


Ještě do 23. srpna mohou milovníci cyklistiky (především té horské :-) využít zvýhodněné startovné na náš závod LAHOFER Author Cup. Podrobnosti najdete na webu www.lahocup.cz.A pro zájemce navíc připomínáme, že 12. srpna se jede poslední veřejná projížďka nové trasy závodu a to jak dlouhé, tak i krátké. Na delší, padesátikilometrovou trasu se bude vyjíždět v jednu hodinu odpoledne, na kratší pak v šest hodin navečer. Vždy od recepce kempu. My se budeme těšit na startu závodu, vy trénujte!!! :-)