Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 17. září 2019
Fotogalerie z LAHOCupu a novinky z Vinařství LAHOFER

Po menších porodních bolestech rozšiřujeme letos služby všem závodníkům LAHOFER Author Cupu a spouštíme nový e-shop, kde je možné si jednoduše vybrat snímky podle startovního čísla a objednat si je jak v elektronické, tak i tištěné podobě. E-shop najdete na stránce www.michal-schneider.cz/lahocup.Někdo se mezi fotkami najde třeba jen jednou, někdo víckrát. Záleží na tom, kolikrát se ho fotografům podařilo na trati zachytit. Věříme, že vás kvalitní fotografie i s vašimi sportovními výkony potěší.
Nová vína z Vinařství LAHOFER

Po srpnovém zatřídění představujeme nové víno apelačního systému VOC Znojmo. Suché Veltlínské zelené, ročník 2018 z viniční trati Dolina u Vrbovce je typickým odrůdovým představitelem této odrůdy ze Znojemska. Pepřnatý, minerální, s lehkou mandlovou dochutí.

Druhou novinkou je víno odrůdy Dornfelder v pozdním sběru z ročníku 2016, který sklepmistr nechal tři roky nazrávat. Tóny po višních v tmavé čokoládě a jemném tabáku doplňuje mohutný extrakt s málo vídanou hodnotou přes 32 g/l.

...a k tomu nová mezinárodní i domácí ocenění!

Asia Wine Trophy v Daejeon, International Wine Chalenge v Londýně, TOP 77 vín ČR a Král vín České republiky. Vína, která dostala medaile i na těchto prestižních výstavách, najdete v našich nových cenících v příloze tohoto mailu.