Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 19. února 2021
Sauvignon a Syrah: dvě únorové novinky


Sauvignon VOC Znojmo ročníku 2019 a Syrah ze suroviny z francouzského Languedocu jsou novinkami v nabídce Vinařství LAHOFER. 

Polosuchý Sauvignon VOC Znojmo je víno s brilantně čistou zlatavou barvou, intenzivní ovocnou vůní s nádechem čerstvě posečené trávy a tóny angreštového kompotu a svěží broskve. Chuť je šťavnatá, pikantní, s dlouhým ovocným závěrem.

Surovinu na Syrah jsme přivezli z jihofrancouzské oblasti Languedoc a následně ji vyškolili v našem vinařství. Osloví vás tmavě červenou, intenzivní barvou a vůní červeného ovoce, sušených třešní, skořice a hořké čokolády s příjemným, jemně vanilkovým tónem. Vyniká harmonickou strukturou určenou příjemnou a komplexní chutí se sladkou tříslovinou a lehce sladkým nádechem. 

Obě vína můžete objednávat přes náš email objednavky@lahofer.cz nebo na našem partnerském e-shopu www.vinotrh.cz. Kompletní aktuální nabídku vín z Vinařství LAHOFER i Vinařství HANZEL najdete v příložených cenících.Kolekce k vítězství v soutěži Vinařství roku 2020
Speciální průřezovou kolekcí vín se ještě vracíme k zisku titulu Vinařství roku 2020 v kategorii velké vinařství. Objednat si ji můžete na našem partnerském e-shopu www.vinotrh.cz.


Vinařství LAHOFER se začátkem února stalo vítězem v kategorii nad 250.000 l/rok v jedenáctém ročníku prestižní tuzemské soutěže Vinařství roku 2020, která se zakládá na komplexním posuzování vinařských společností.

Zimní krabice 6+1 s dopravou zdarma
Do chladného počasí jsme pro vás připravili zimní krabici 6+1 za 930,- Kč s dopravou zdarma, ve které najdete 6 lahví vína Merlot z řady LAHOFER.fr a krabičku Koření do svařeného červeného vína SONNENTOR. K tomu navíc ještě video návod, jak si doma uvařit ten nejlepší svařák. Sadu můžete objednat přes email objednavky@lahofer.cz nebo koupit v LAHOtéce v našem vinařství ve vinici u Hájku. Celý týden včetně soboty i neděle máme otevřeno od 9:00 do 17:00 hod.