Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 8. 2. 2024
Valentýnské vibrace


Vstupenka z lásky

Zapojte se do jedinečné akce a získejte limitovanou edici vstupenek za exkluzivní cenu jen 1.080 Kč pro dvě osoby.

Nabídka je platná pro vybrané koncerty ze seriálu Hudba na vinicích, konkrétně se týká vystoupení zpěvačky Anety Langerové, která se u nás ve vinařství představí 12. 7. a slovenské kapely IMT Smile, která tu zahraje 27. 7. 2024.

Nerozmýšlejte se dlouho, počet dostupných vstupenek je omezen pouze na 50 ks pro každý z koncertů, navíc tato speciální akce potrvá jen do 15. 2. 2024. K zakoupení výhradně na webových stránkách xticket.cz jako „Valentýnská dvojvstupenka“.Víno z lásky

Představujeme atraktivní, mladé a svěží víno: polosuché rosé odrůdy Zweigeltrebe nového ročníku 2023, jež nabídne vše, co od růžového vína čekáte – krásnou barvu, jemnou vůni a osvěžující chuť červeného bobulového ovoce s pikantní kyselinou. Cena za lahev činí 140 Kč, při koupi celého kartonu, tedy 6 lahví, zaplatíte jen 100 Kč za 1 lahev.

Toto víno zůstane v prodeji i nadále po celý rok (do vyprodání zásob). Využít ho tedy můžete i jako dárek k narozeninám, výročím, jako dárek pro maminky, tatínky a vůbec kohokoliv milovaného z vaší rodiny a přátel, pro učitele a učitelky, šikovné řemeslníky, hodit se bude i ve svatební sezoně, dále také jako úplatek (čti poděkování) na úřadech či v nemocnicích, nebo prostě jen tak pro láskyplné večery. Víno z lásky objednávejte na našem e-shopu vinotrh.cz.