Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 1. srpna 2019
Pětice nových vín a blížící se LAHOFER Author Cup


Hned čtyři novinky uvádí na trh Vinařství LAHOFER a jedno nové víno je i v ceníku Vinařství HANZEL. Vyzkoušet tak poprvé můžete sladký Muškát moravský v pozdním sběru z ročníku 2018, který už stihl "sklidit" ocenění na International Wine Challenge v Londýně.
Na trh dále uvádíme polosladkou růžovou Frankovku a polosuché Neuburské z naší vyhlášené viniční tratě U Hájku, kde se právě této méně pěstované odrůdě nadmíru daří.
Čtyřlístek novinek z LAHOFERu doplňuje nástupce Ryzlinku rýnského z naší řady BORDO lahví, nově tedy šarže 10418, suché víno ročníku 2018 s necelými šesti gramy zbytkového cukru.

Vinařství HANZEL pak do pětice nových vín přidalo suchý Müller Thurgau v pozdním sběru z viniční tratě Volné pole u Miroslavi.

Nová vína si můžete objednat již nyní přes náš email objednavky@lahofer.cz, nebo na našem partnerském e-shopu www.vinotrh.cz.LAHOCup už za měsíc!Už jen poslední měsíc zbývá do třináctého ročníku LAHOFER Author Cupu. Startujeme poslední sobotu v srpnu (31. 8. 2019) již tradičně z pláže Vranovské přehrady.

Ještě do 27. srpna lze využít zvýhodněné startovné (nyní 400,-Kč/osobu, nebo akce 4+1 zdarma) při přihlášení on-line na webu www.lahocup.cz - ZDE.

Veřejná projížďka trati: 11. srpna

A plánujeme i poslední možnost veřejné projížďky trati - kolegové z klubu Cyklo Mikulášek ji povedou v neděli 11. srpna od devíti hodin ráno od recepce Holiday parku Vranovská pláž (www.vranovska-plaz.cz). S sebou doporučujeme dle počasí vhodné oblečení, kolo, cyklistickou helmu a dostatečný zdroj tekutin - cestou se ale můžeme zastavit u nějaké hospody. Prosíme případné zájemce, aby zvážili přítomnost dětí. S ohledem na ostatní nebudeme nutně čekat na posledního, pokud bude příliš pomalý. Na druhou stranu ale chceme upozornit "závodníky", že se pojede opravdu pohodovým tempem.

Na růžové a perlivé drinky do Hotelu LAHOFER
Do konce letních prázdnin můžete využít nabídku Hotelu LAHOFER, který pro vás v tyto horké slunečné dny nachystal nabídku osvěžujících růžových a perlivých drinků. Hlavní roli v nich samozřejmě hrají vína z Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL a opravdu je z čeho vybírat :-)