Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 26. listopadu 2019
Nová vína a Vánoce za dveřmi

Trojice vín VOC Znojmo, Rulandské šedé ve výběru z hroznů a Sylvánské zelené z vinice Babičák. To jsou novinky, které najdete v aktuálních cenících Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL. K nim ještě v tomto e-mailu připojujeme naše originální tipy na vánoční dárky!
Obě vinařství nově nabízí mezi víny VOC Znojmo Ryzlinky rýnské (ve Vinařství LAHOFER z ročníku 2018 a ve Vinařství HANZEL z ročníku 2017), v nabídce Vinařství HANZEL jsou pak dalšími novinkami Sauvignon, VOC Znojmo, ročník 2018 a ze stejného roku pak polosuché Rulandské šedé ve výběru z hroznů z vinice Lampelberg a suché Sylvánské zelené v pozdním sběru z vinohradu Babičák.

Všechna nová vína můžete již nyní objednávat přes náš e-mail objednavky@lahofer.cz.


Podělit se s vámi chceme o úspěch našich vín na jedné z nejprestižnějších světových výstav vín, a to AWC Vienna. Bodovala na ní jak vína Vinařství LAHOFER (VL), tak Vinařství HANZEL (VH). Z momentálně dostupných vín si medaili odvezla tato vína:ZLATO: Pálava (šarže 7818, VL), Pálava (8918, VH)
STŘÍBRO: Rulandské šedé (6218, VH), Veltlínské zelené VOC Znojmo (3517, VH), Zweigeltrebe Rosé (8618, VH) a Veltlínské červené rané (418, VL)
SEAL OF APPROVAL: Sauvignon VOC Znojmo (4318, VH), Rulandské šedé (5118, VL), Rulandské šedé (6818, VL), Veltlínské zelené VOC Znojmo (7518, VL), Müller Thurgau (1318, VL) a Svatovavřinecké Rosé (3218, VL)

I tato vína můžete objednávat přes náš e-mail objednavky@lahofer.cz nebo na našem partnerském e-shopu www.vinotrh.cz.


Vybraní průvodci svátečních dní z Vinařství LAHOFER


 
Darujte pod stromeček vánočně-novoroční dárkové balení šesti vín z Vinařství LAHOFER ve stylové dřevěné přepravce. „Zabalili“ jsme do ní oblíbená vína VOC Znojmo, ale i naše vína s vyšším obsahem zbytkového cukru. Co láhev, to doporučení vypít ji ke konkrétnímu slavnostnímu dni. Třeba k divočině na Štěpána vyzrálé, plné Rulandské modré a jako vstup do Nového roku sladkou Pálavu!

Vinný sextet z Vinařství HANZEL ke slavnostnímu stoluVánoční a novoroční svátky můžete provázet koncertem chutí s vybranými víny z Vinařství HANZEL, která doporučujeme snoubit s konkrétními recepty ke svátečnímu stolu. V naší dárkové sadě šesti vín najdete nejen špičková vína z našeho vinařství, ale i konkrétní (často ale netradiční) recepty na jídla, která můžete k daným vínům připravit, jako třeba kapří karbanátky....a současně vyhlašujeme první dva termíny akcí projektu Mějte svoji hlavu na rok 2020:

DEGUSTACE MLADÝCH VÍN Z TANKŮ: 31.1. nebo 1.2.2020

ŘEZ VINNÉ RÉVY: 27. nebo 28. 3. 2020