Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: 11. června 2021
Kam přes léto za hudbou, koly a vínem LAHOFER?


Už v sobotu 19. června zahájí Tomáš Klus ve Vinařství LAHOFER sérii koncertů našeho VLNObytí z celorepublikové série Hudba na vinicích. Tedy bytí na naší amfiteátrové vlně s atraktivními koncerty a lahoferáckými víny. Lístky na koncerty lze zakoupit na webu xticket.cz. Bližší informace ke každému koncertu včetně nařízených protiepidemických opatření budeme aktuálně zveřejňovat před každým koncertem na našem webu lahofer.cz a facebookovém profilu facebook.com/vinarstvilahofer. Těšíme se na vás ve vinařství! 

LAHOCup 2021: on-line registrace spuštěna

 
LAHOCup 2021 se po ročním „spánku“ rychle dostává do obrátek. Nezůstaňte pozadu a využijte zvýhodněné startovné pro celé týmy už nyní!

Až do 24. srpna 2021 lze využít zvýhodněné startovné na náš závod pro celé týmy 4+1 zdarma. To znamená, že v každém termínu, vyjma platby na místě, zaplatíte startovné pouze za 4 účastníky. Do 24. srpna 2021 to je 450,- Kč x 4 = 1.800,-Kč.

Neméně důležitá aktualita: od dnešního dne je spuštěna on-line registrace na závod - ZDE.

Závod se jede 28. srpna 2021 z kempu na pláži Vranovské přehrady. Start na dlouhou trať je v 10:30, na krátkou o čtvrt hodiny později a v jedenáct hodin odstartuje i samostatná kategorie elektrokol na dlouhé trati. Trať zůstává stejná, jako v předchozích dvou letech, tedy v severní části okolí Vranovské přehrady.

Vyzkoušet si ji budete moci již při první veřejné vyjížďce, kterou pro vás stavitel trati Martin Vojtěch chystá na 3. července.  Start je v deset hodin od recepce Holiday parku Vranovská pláž. S sebou doporučujeme dle počasí vhodné oblečení, kolo, cyklistickou helmu a dostatečný zdroj tekutin - cestou se ale můžeme zastavit u nějaké hospody. Prosíme případné zájemce, aby zvážili přítomnost dětí. S ohledem na ostatní nebudeme nutně čekat na posledního, pokud bude příliš pomalý. Na druhou stranu ale chceme upozornit "závodníky", že se pojede opravdu pohodovým tempem.

Do letošní cyklistické sezony přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů a těšíme se na startu závodu LAHOFER Author Cup 2021!