Lahofer | víno jako zážitek
Datum vydání: Stříbrná vína ze Salonu vín ČR 2020 v prodeji!
Stříbrná vína ze Salonu vín České republiky v prodeji!


Od čtvrtku 6. února prezentuje Národní vinařské centrum dvě stovky nejlepších vín České republiky, které uspěly v nominaci do Salonu vín ČR. Mezi druhou stovkou vín oceněných stříbrnou medailí jsou i čtyři vína skupiny LAHOFER. Třikrát uspěla odrůda Ryzlink rýnský, jednou Müller Thurgau. Bohužel, další tři vzorky, které v soutěži bodovaly, máme již v tuto chvíli vyprodané. Mimo jiné i Ryzlink rýnský, VOC Znojmo, ročník 2017, který by bodově dosáhl až na zlatou medaili.
Vína, oceněná stříbrnou medailí Salonu vín České republiky pro rok 2020, která můžete nyní ochutnat z produkce našich vinařství, jsou:


Vinařství LAHOFER
 - Ryzlink rýnský, VOC Znojmo, ročník 2018, šarže 10818
 - Ryzlink rýnský, kabinetní víno, ročník 2018, šarže 10418
 - Müller Thurgau, kabinetní víno, ročník 2018, šarže 1318


Vinařství HANZEL
 - Ryzlink rýnský, VOC Znojmo, ročník 2017, šarže 4817

Všechna tato vína, včetně dalších dvou novinek - Cabernetu Sauvignon ze série LAHOFER.fr a suchého Zweigeltrebe v pozdním sběru, najdete v naší aktuální nabídce v přiložených cenících Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL. Objednávat je můžete přes náš e-mail objednavky@lahofer.cz.

Uzavření hotelu a restaurace HANZEL


Od 1. 2. 2020 je běžný provoz restaurace, vinotéky a hotelu HANZEL v Miroslavi uzavřen. Naše prostory si však dále můžete pronajmout na soukromou akci, firemní večírek či svatbu. Tyto služby pro vás zajistí firma weWine, která bude náš hotel a restauraci pro tyto účely provozovat.

V případě vašeho zájmu kontaktujte pana Luboše Doležala na emailu lubos@wewine.cz.

Naopak Vinařství HANZEL pro vás i nadále vyrábí špičková vína ze Znojemska a vy si je můžete objednat na emailu objednavky@vinarstvihanzel.cz, tel.: +420 602 253 335 nebo na eshopu www.vinotrh.cz. Přímo v Miroslavi koupíte vína Hanzel ve vinotéce Merlot na Náměstí Svobody, ostatní kamenné prodejny s víny Hanzel zmiňují naše webové stránky vinarstvihanzel.cz v sekci "Prodejní místa".